Od Zera do CM-a

Od Zera do CM-a

Udostępnij

Photos from Od Zera do CM-a's post 06/05/2026

Lans na Superbecie musi być.

Fantastycznie się ogląda partie i później dopiero sprawdza swoje przemyślenia i wnioski.

Po pierwsze dużo błędów wydaje mi się popełniają, czuć że to ekstremalnie psychologiczna gra zwlasXza na małym czasie

Wojtaszek Fedosejev. Wydawało mi się że nasz reprezent słabo stał w środkowej części, ale pod koniec byłem wręcz pewny że gra o zwycięstwo. Szkoda przegranej

Firu Hans, dałbym sobie uciąć rękę że to jest remisowa wiezowka, ale jednak aktywność mocna Hansa. i gdzieś coś się Francus pomylił.

Sindarov Gukesh. Jestem przekonany że Gukesh po biciu na f6 i rozwaleniu swojego króla w parę posunięć dostanie mata. Naprawdę nie miał wtedy Sindarov przewagi? Aż ciężko mi uwierzyć. No ale Guki ładnie wygrał i trochę się Uzbek posypał, ostatnia partia słaba.

Na zakończenie Caruana Duda - Nic nie kumalem z tej partii

Nie mam pojęcia kto o co gra:D

Po poświęceniu skoczka przez Fabiego wydawało się, że ma przepotezny atak. A później już taki unbalance, że nie mam pojęcia chociaż myślałem że Duda to wygra jak miał już piona na 2, a Fabi jakiś atak rozpaczy rozpoczął na skrzydle królewskim i zakończyło się remisem

Od Zera do CM-a 22/04/2026

Hejka filmik mega długi ale, dodałem rozdziały do filmiku.
Są wszystkie rundy, można zobaczyć pojedynek z FM, CM , 2000, z 1900, z Grekiem, Turkiem etc. Podziękowania też są, speach Nikiego Laudy też:)
Właściwie do wyboru, do koloru :)

Od Zera do CM-a 1 like. "Tu jest Zlot Aspergerowców tak jak 1 z 10 / Podsumowanie Indywidualnych Mistrzostw Europy"

19/04/2026

Zasiadłem z kawką do kibiowania znajomym w ostatniej rundzie turnieju w Krynicy.

Byłem spóźniony to prawda, ale nie spodziewałem się, że Pan Witold z Panem Marcinem, rozpoczną swoją rundę o 7 rano:)

Można i tak:)

17/04/2026

Rest Day.

Plan był albo impreza alkohol i pojechać do Krynicy do znajomych im pokibicować, zobaczyć jak grają, bo transmisja ciągle szwankuje. Natomiast wiem że to by się źle śkończylo:))

Albo Termy pod Zakopanem, oczyścić umysł i sobie przemyśleć wszystko.

Te Mistrzostwa Europy to był najlepszy pomysł, tyle rzeczy ile się nauczyłem to nigdy nigdzie. Każdy walczy do ostatniej kropli krwi i tak trudno jest nawet połówkę punktu urwać. Przyjechałem tutaj w celach edukacyjnych i już wyniosłem dużo.

Dwie ostatnie rundy 10,11 będą równie ciekawe. w 10 znowu gram z kimś 1800+ co mnie bardzo cieszy.

Już tęsknie. Szybko zleciało:/

Ps W grupie do 1900 w Krynicy samodzielnie prowadzi Łukasz, z który ostatnio wygrałem na klasyku czarnymi. Chyba wiadomo co to implikuje, co to znaczy. Chyba samo przez się :P

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Warsaw?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Strona Internetowa

Adres


Warsaw