LepszeKnury
i na pierwszym swoim turnieju od razu odniosła sukces - I miejsce na I halowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w ACK TROPS w Poznaniu. 15 maja tego samego roku drużyna wzięła udział w Otwartych Mistrzostwach Polski również w Poznaniu. Niestety nie w pełnym składzie, ale z godnym zastępstwem w postaci osobniczki płci pięknej. Drużyna na potrzeby tego turnieju zmieniła nazwę na " LepszeKnury
05/01/2016
Brawa dla organizatorów za rozrzut 4 najlepszych drużyn, tak aby nie spotykały się w pierwszych rundach. Co nie zmienia faktu, że liczymy na mocną walkę od samego początku . Wczoraj skład naszej drużyny opuścił jeden z Knurów - Bartek Rominiecki. Dla nas spory problem - spory nie tylko ze względu na wzrost zawodnika, ale i jego umiejętności. Szukamy godnego następcy w miejsce, zobaczymy co z tego wyjdzie . . . informujemy na bieżąco!
Cztery najlepsze zespoły HMP 2015, zostaną rozstawione w tegorocznym turnieju. Pozostałe ekipy zostaną rozlosowane do drabinki turniejowej w piątek po weryfikacji obecności ;-)
Gramy systemem brazylijskim, czyli dopiero druga porażka (oprócz fazy finałowej) eliminuje z turnieju ;-)
18/05/2015
I Halowe Mistrzostwa Polski - Pierwszy Turniej LepszychKnurów i pierwsze złoto.
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Poznan