Biskupiak
30/10/2020
https://www.youtube.com/watch?v=x61Eb_lytsA
[NV#392] Nie odchodźcie z Kościoła! na palmie ________________________________________ Aby nas wesprzeć kliknij tu → https://patronite.pl/langustanapalmie → http://bit.ly/Subskrybuj_L...
Właśnie rozpoczyna się ostatni tydzień mojej pracy w Biskupiaku. Dziękuję pierwszemu dyrektorowi Biskupiaka księdzu Krzysztofowi Targońskiemu, dzięki któremu szkoła została reaktywowana w 1993 roku za to, że zaufał mi, zatrudniając mnie. Policzcie ile to już lat - przyda się do tego matematyka. Dziękuję szczególnie wszystkim moim uczniom - bez Was nie byłoby tej szkoły. Wkrótce zniknie też mój (a właściwie nasz: mój i mojej żony) "Fejsbukowy Biskupiak". Natomiast znany prawie wszystkim adres e.mail'owy będzie aktywny.
- Janusz Godula
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Strona Internetowa
Adres
Lublin