Biskupiak

Biskupiak

Udostępnij

[NV#392] Nie odchodźcie z Kościoła! 30/10/2020

https://www.youtube.com/watch?v=x61Eb_lytsA

[NV#392] Nie odchodźcie z Kościoła! na palmie ________________________________________ Aby nas wesprzeć kliknij tu → https://patronite.pl/langustanapalmiehttp://bit.ly/Subskrybuj_L...

24/08/2018

Właśnie rozpoczyna się ostatni tydzień mojej pracy w Biskupiaku. Dziękuję pierwszemu dyrektorowi Biskupiaka księdzu Krzysztofowi Targońskiemu, dzięki któremu szkoła została reaktywowana w 1993 roku za to, że zaufał mi, zatrudniając mnie. Policzcie ile to już lat - przyda się do tego matematyka. Dziękuję szczególnie wszystkim moim uczniom - bez Was nie byłoby tej szkoły. Wkrótce zniknie też mój (a właściwie nasz: mój i mojej żony) "Fejsbukowy Biskupiak". Natomiast znany prawie wszystkim adres e.mail'owy będzie aktywny.

- Janusz Godula

Chcesz aby twoja szkoła była na górze listy Szkoła w Lublin?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Strona Internetowa

Adres


Lublin