Yell.
22/02/2026
Ostatni koncert na którym możecie nas zobaczyć odbędzie się w Lublinie 27.02.
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/25400142302982822/
fot. Małgorzata Wasilewska, Outside 2025
08/09/2025
I tak zamknęliśmy sezon plenerowych festiwali. Outside Fest potwierdził swoją błotną legendę — ale i tak było cudownie.
Ogromny szacun dla Łukasz Kostiuk i całej outsideowej ekipy za kawał roboty i serca, które wkładają w organizację tej imprezy. Wielkie dzięki za wszystkie spotkania i rozmowy - to właśnie one zostają w pamięci najdłużej 🖤❤️
Muzycznie super, a najbardziej Yell. MØLD i Zerum.
P.S. Nie będzie relacji, bo byliśmy na wagarach 😉 Kto był w Wojcieszowie, ten wie jak było, kto nie był — niech żałuje i wpada następnym razem.
Up the punx.
Fragment z Outside Fest. Kto był ten wie, jak było. Jeszcze raz dziękujemy Wam wszystkim - za zaproszenie, obecność, wsparcie i dobre słowo.
Jeszcze kiedyś, gdzieś się spotkamy...
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z osoba publiczna
Strona Internetowa
Adres
Lublin
27/06/2025