Druides
Projekt gra w składzie: Druid, Krokodyl i Pałker
30/04/2026
Cześć! Cofnijmy się na chwilę do roku 2024 kiedy to zarejestrowaliśmi w 2Yeez recording studio pierwsze piosenki na drugi album Druides "In flores ad astra" początkowo materiał miał być EP-ką która składać się miała z trzech piosenek w tym jednego koweru, tak zwanych bocznych utworów które dołączaliśmy do koncertowej set listy, jednak staneło na albumie długo grającym na którym znalazło się dziesięć kompozycji. W maju 2025 płyta mniej lub bardziej oficjalnie była już dostępna. Nie dawno uznaliśmy że przedłużymy premierę tego albumu o kolejną jesień wydając materiał na płycie winylowej. Co prawda płyta na winylu miała się ukazać zeszłego roku ale jak to często w życiu bywa, zabrakło nam funduszy.
Cały materiał zostanie poddany ponownemu miksowi. Piosenki przeszły już subtelne doaranżowanie a miksem tym razem zajmie się Kuba "Kikut" Mańkowski znany między innymi z pracy przy Behemoth, Blindead czy Acid Drinkers. Master i wydawnictwo nie zmiennie Case Studio.
Pozdrawiamy serdecznie :)
Tak brzmi piosenka o miłości z punk rockowym sznytem !!! :)
Filmował: Jarek SystemEye. Short z koncertu 07.02.2026 w 3ecia Strona Baru Poznań. Zdjęcia śmigał: NaKlacie
18/03/2026
Nasze jedyne sensowne zdjęcie z koncertu w klubie MagnetOffOn a raczej z po koncertu który odbył się w Gorzowie Wlkp 14.03.2026. Ujęcie z chwili podczas pakowania gratów i wypadu do hotelu. Fotograf niestety nie dotarł :/ Mimo moich lekkich obaw z uwagi na zmianę terminu wydarzenia koncert się udał, zespoły dały czadu i posprzedawały sporo merchu, fanów grungowo punk rockowych brzmień również nie zabrakło a druga nasza wizyta w Gorzowskim MagnetOffOnie wypadła frekfencyjnie lepiej niż ta z jesieni 2024. Dziękujemy naszym zaprzyjaźnionym zespołom Nita i przyjaciele, Jadzia i Dzieci Puszkina oraz Deflator za ten wspaniały wieczór i wypełnione śmiechem rozmowy !!! Było Super !!! :D Fot: Małgorzata Kamińska
Koncert Druides we Wrocławskim Centrum Reanimacji Kultury. Wydarzenie zorganizowane przez zespół Franca !!! TuliPunki vol.6 // Franca/Psychoformalina/Tupe Ostri/Druides //Crk Wrocław. Jest to nasz pierwszy koncert gdzie prawdziwa scena i autentyczność kapel przewyższały sztuczne algorytmy w sieci internetu. Żeby to poczuć trzeba tam po prostu być. To nie było granie by się pokazać i trzelić sobie zdjęcie z publicznością, to była prawdziwa scena sztuki i awangardy w pełnym tego słowa znaczeniu.
Dzięki Franca za zaproszenie, to była czysta przyjemność :) Fanta dzięki że byłaś - Sandra Krupa, Anka dzięki że byłaś - Zee EK, Andżelika dzięki że byliście - Andżelika Górska, Robert dzięki że wbiłeś - Robert Kudera oraz dziękujemy wszystkim znajomym i nieznajomym których tutaj nie wymieniliśmy !!! :)
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Kategoria
Skontaktuj się z osoba publiczna
Strona Internetowa
Adres
Gdansk