Rumore
Przez garażowe granie doszli do swobodnego wyrażania siebie samych w muzyce, co prosto można określić jako Indie Grunge Rock. Tworzą pod wpływem emocji i zawsze są autentyczni, w tym co robią. Granie pozwala im uzewnętrznić ich myśli, bunt, miłość ale również stosunek do otaczającego ich świata i to jak odnajdują/czują się w społeczeństwie. Nie boją się stawiać czoła wyzwaniom, a upór i dążenie do
Kto gra w Rumorze ten się w cyrku nie śmieje xD
Nadeszła ta chwila, że możemy zdradzić Wam trochę więcej! Do składu dołączają Bartek Bróg i Bartek Broda🤘🏻Przywitajcie chłopaków pięknie w komentarzach 🔥
A jak dobrze pójdzie, to w kwietniu usłyszycie stary-nowy singiel 💔🔫
_________________________________
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.
Skontaktuj się z osoba publiczna
Strona Internetowa
Adres
Cieszyn