HelloPaleo
10/12/2017
❤️🌲 KARÀCSONYI JÁTÉK 🌲❤️
Ma meggyújtottuk a második gyertyát az adventi koszorún, így már csak 2 hét maradt karácsonyig!
Mit szólnátok, ha összegyűjtenénk, hogy ki mit süt az ünnepekre?
Ha szeretnél részt venni a játékban és nyerni egy karácsonyi csomagot, akkor:
1. Likeold a bejegyzést
2. Írd meg kommentben, hogy mit sütsz karácsonyra recepttel együtt
(Sütemény neve+recept)
A játék vége: 2017.12.17. 24:00
Hajrá, vàrom a szuper recepteket! 😍
Én ma reform püspökkenyeret sütöttem a következő hozzávalókból:
4 tojás
75 gr olvasztott vaj
100 gr darált mandula
100 gr fehér tönkölyliszt
Egy marék aprított dió
150 gr darabolt aszalvány és étcsoki
(Tőzegáfonya, aszalt szilva, datolya, mazsola stb.)
30 gr méz (1 evőkanál)
Fél csomag sütőpor
Vaníliapor, fahéj, bio citrompor (dm) és egy csipet só
Én szilikon formában sütöttem 175 fokon kb 30-35 percig.
További szép hétvégét Nektek!
23/07/2015
Sziasztok!
Omlós, puha, diós és nem lehet abbahagyni ;). Na mi az? Dióóós kifli
20/07/2015
Sziasztok!
Mivel ma reggel nem sok mindent talàltam a hűtőben és késésben is voltam, gondoltam készítek valami gyorsat és finomat :) Így esett a vàlasztàsom a következő barackos-mandulàs zabkàsára.
Kb. 5 perc alatt elkészült és 2 perc alatt el is fogyott :)
40 gramm gluténmetes zabpehelyre ràöntöttem kb 1,5 dl kókusztejet és összeforraltam. Raktam bele egy kanàl eritritet és egy csipet sót és pàrszor megkevertem, hogy hamarabb hűljön. Mikor langyos, kockàzzunk rà egy őszibarackot és szórjuk meg mandulaforgàccsal.
Kattints ide a szponzorált hirdetés igényléséhez.
Telefonszám
Weboldal
Cím
Budapest