Mamy To

Mamy To

Udostępnij

03/06/2026

Kto by pomyślał, że w Gdyni, nad samym morzem, można zrobić trening w górach? 😄

Najpierw Bulwar, morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew... wszystko to w letnie dni przypomina Ciebie mi, szaba daba, daba da 😚🎹🎸🥳 ale dość tej nostalgii. Rozgrzewka szybko się skończyła i trzeba było zmierzyć się z bohaterem dzisiejszego treningu, 900 m długości wzniesieniem. I to uwaga... dwa razy. To dało łącznie 160 m przewyższeń 🙀

Na szczęście warunki coraz lepsze. Błota brak, nie ma strachu o buty, no chyba że ktoś miał najnowsze Adasie 😉 to trochę jednak szkoda 😜🙈

Po wszystkim jeszcze wspólne schłodzenie bulwarem do rybek i łącznie wskoczyło 10 km biegu 💪😎

A na deser niespodzianka. Kilkanaście Mustangów ustawionych koło siebie, wydawało odgłos paszczą... wróć... maską, znaczy spod maski 😁 Przez chwilę poczuliśmy się jak na planie filmu Szybcy i Wściekli. My szybcy, oni wściekli... albo odwrotnie 😆

Było ciężko, ale sympatycznie 🤗 do zobaczenia następnym razem, trening już w przygotowaniu 😎🩵🏃‍♂️

Photos from Mamy To's post 19/05/2026

Dziś każdy znalazł coś dla siebie 😎
Były mocne 800-setki, szybkie 400-setki i 300-setki oraz spokojniejsze, rytmiczne bieganie dla osób wracających do regularnych treningów 💪

Na bieżni pracowaliśmy nad szybkością, dynamiką, wytrzymalością oraz budowaniem bazy i ekonomii biegu. Jedni walczyli o utrzymanie tempa do końca odcinka, inni wracali po przerwie i po prostu łapali radość z biegania 🫶

I właśnie za to lubimy te wtorki, każdy robi swoje, ale razem tworzymy świetną ekipę 💙
Była robota, były uśmiechy i jak zawsze trochę cierpienia na ostatnich metrach 😅

Ale po bieżni nie zapomnieliśmy też o rozciąganiu. Pamiętajcie, po każdym treningu trzeba „wyginać śmiało ciało” 😂

Dzięki za dziś! Do zobaczenia na kolejnych treningach!

# 🏃‍♀️

Chcesz aby twoja firma była na górze listy Siłownia I Obiekt Sportowy w Gdynia?
Kliknij tutaj, aby odebrać Sponsorowane Ogłoszenie.

Kategoria

Strona Internetowa

Adres

Gdynia