ol.etc
24/11/2023
Передивляюсь фото на телефоні, багато чим не ділилася, багато забула що і була там навіть😃
На Балі багато “Beach Club” але я не любитель таких місць та дуже рідко, з друзями можемо піти в такі місця.
Я розумію все більше, що мені важливо природа та насолоджуватись нею без музики «туц туц» і великої кількості людей кругом.
Я не женуся за трендами чи останніми моделями айфону, якщо в мене немає потреби в оновленні телефону.
Але розумію, що хоч і мені хочеться звичайних речей проте комфортних, якісних - відповідно не дешевих.🤷🏻♀️
Так і у спілкуванні мені не важлива кількість, що людина добилась, скільки грошей заробляє. Мені важливо чи комфортно мені з нею спілкуватися. Якщо ні, я не граю ігри, «політикою» не займаюсь. І в деяких моментах це доставляє певні конфліктні ситуації, образи, втики що я «високомірна» але зате я почуваюся комфортно, не витрачаю енергію на “small talk” який немає сенсу.
Я дружелюбна але не розмінююсь більше на те, що мені не подобається, не стараюсь «вписатися» чи підлаштовуватись під когось, щоб не образити.
І чесно, коли я почала робити усе вищесказане.
,почала признавати що «з любимим рай в шалаші» не про мене - мені потрібне комфортне житло, якісна їжа, якісний одяг та якісні послуги.
В мене появилася енергія на все, що справді важливо для мене та появилась ніби міцніша опора під ногами.
Напевно це та автентичність та прийняття своєї тіньової сторони у всій красі 🧐
Click here to claim your Sponsored Listing.