Tosa.inu.praha
Pro více informací nás kontaktujte nebo se podívejte na náš web.
05/05/2026
A nejlepší nakonec, to dá rozum, že jo😎. Ahoj ségry a brácho. Já vyrazil do světa poslední, ale zato pěkně daleko, ale nelituju- mám se fajn a voto přece jde, ne? Pamatujete jak jsme řádili u mamky a taťky a zničili celou zahradu? Tak se mějte a buďme happy jak 4 grepy! Pac a pusu Sogísek (Asogi)🍗
28/04/2026
Když oni, tak já chci taky! Koneckonců- já mám narozky taky😁, ne asi…
Jsem nejkrásnější, nejhodnější a určitě mám i nejlepší člověčí smečku široko daleko. Pac a pusu Akemi ( Ema)
28/04/2026
Tak ségra už se předvedla, tak jdu taky s kůží na trh. Fotky dělí zhruba 10 měsíců, barva koberce, jméno ( moje i páníčka), ale furt jsem to já- dneska čerstvě jednoroční
21/03/2026
Letí to letí- první fotka 25.6. 2025, druhá nám přišla před pár dny od skvělé rodiny naší prvorozené holčičky Aneko- jen tak dál beruško naše 😘😘😘. Vrh A 28.4. 2025
My už sice štěňátka nemáme, ale na odkazu níže jsou štěňátka právě k odběru.💗🤗🤩
—> Tosa Ken kennel
Já se rvu, ty se rveš, on se rve- aneb- rve se celá rodina 🙈😁
08/07/2025
Tak jo, zkusím taky štěstí-ségry už našly 🏠 a já chci taky. Jmenuji se Atsushi ( laskavý, upřímný), což jsem celý já😉. Miluju papání, mazlení a klídek. Mamka říká, že jsem ňouma, naštěstí nevím co to je, ale určitě je to pro tosáka dobrý😄.
Hurá na něj!!! Nová hra: chytni tátu…😁
02/07/2025
—Děkujeme za sdílení, srdíčka a lajky. Akemi už našla svůj domov💗— Prý jsem nejkrásnější a nejchytřejší holka široko daleko, tak proč mě nikdo nechce?🤔. Že prý jsem jen na mazlíka- tak to jó, to mi jde😉 a hlídačka budu taky určitě skvělá😉. Hledám báječný 🏠 s báječnou👫👭
Dohrát, pomodlit a spát…
27/06/2025
Ranní idylka…
Klikněte zde pro získání vašeho sponzorovaného zápisu.